Novinky
31.01.2026
Změna designu e-shopu
Vážení zákazníci,
od 1.2.2026 přecházíme na nový design webu a nějakou chvíli bude trvat, než to doladíme ... některé stránky, texty mohou být špatně...
číst celé
12.12.2022
12.12.2022 Provádíme opravy elektrokol
Vážený zákazníci, zajistíme pozáruční opravy elektrokol všech značek (mimo MTF). Samozřejmě i záruční (placenou, pokud kolo není zakoupeno u nás).
číst celé
22.10.2020
22.10.2020 Změna prodejní doby-omezení provozu.
Vážení zákazníci. Příjem oprav a prodej náhradních dílů na prodejnách nepřerušen. Pouze omezená prodejní doba. Trutnov každý všední den 10-12 13-16 ...
číst celé
- Úvod
- BMX Freestyle/Dirt
- MONGOOSE LEGION L60
MONGOOSE LEGION L60
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
MONGOOSE LEGION L60Skladem u dodavatele8 690 Kč/ ks7 182 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Rám | Hi-Ten steel, BMX freestyle geometry, integrated headset, mid BB shell |
| Vidlice | Hi-Ten steel, 20", Hi-Ten steel |
| Kliky | 3-piece, tubular chromoly, 25T steel chainring |
| Kazeta | Single-speed, 9T cassette driver |
| Řetěz | KMC S1 |
| Ráfky | Aluminum single wall, 29 mm ID, 36H |
| Pláště | 20 in x 2.3 in, wire bead |
| Náboje | Steel, ball bearing, 3/8 in axle, 36HSteel, sealed-bearing cassette, 14 mm axle, 36H |
| Dráty | 14G, steel, black |
| Brzdy | U-brake, aluminum |
| Řídítka | Mongoose, Hi-Ten steel, 29 in width, 8.75 in rise |
| Představec | Mongoose, threadless top load, 50 mm |
| Gripy | Mongoose MushXL, 160 mm |
| Hlavové složení | Threadless, integrated 1-1/8", cartridge bearing |
| Sedlo | Mongoose Unifier |
| Sedlovka | Steel, 250 mm, 25.4 mm |
Parametry
Počet rychlostí1
Zboží zařazeno v kategoriích

