Novinky
31.01.2026
Změna designu e-shopu
Vážení zákazníci,
od 1.2.2026 přecházíme na nový design webu a nějakou chvíli bude trvat, než to doladíme ... některé stránky, texty mohou být špatně...
číst celé
12.12.2022
12.12.2022 Provádíme opravy elektrokol
Vážený zákazníci, zajistíme pozáruční opravy elektrokol všech značek (mimo MTF). Samozřejmě i záruční (placenou, pokud kolo není zakoupeno u nás).
číst celé
22.10.2020
22.10.2020 Změna prodejní doby-omezení provozu.
Vážení zákazníci. Příjem oprav a prodej náhradních dílů na prodejnách nepřerušen. Pouze omezená prodejní doba. Trutnov každý všední den 10-12 13-16 ...
číst celé
- Úvod
- Horská dámská elektrokola
- Horská dámská el.27,5"
- Lectron TAURA PX Panasonic
Lectron TAURA PX Panasonic
- Akce
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Lectron TAURA PX Panasonicskladem49 990 Kč/ ks41 314 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Model Taura PX představuje ideální spojení elektrokola určeného pro rekreační jízdu terénem s jednoduchostí nastupování a komfortem městského kola. Je osazena motorem Panasonic GX Power Plus,Model Taura PX představuje ideální spojení elektrokola určeného pro rekreační jízdu terénem s jednoduchostí nastupování a komfortem městského kola. Je osazena motorem Panasonic GX Power Plus,plně integrovaná útlá baterie s kapacitou 720 Wh
| Motor | Středový Panasonic GX Power Plus 250 W / max. 500 W |
| Baterie | Li-ion Samsung/LG 36 V – 20 Ah (720 Wh) |
| Dojezd | Až 150 km (závisí na stupni asistence, terénu a váze jezdce, udáváme metrikou 4 Wh/km) |
| Ovládání | LCD barevný panel Panasonic (4 stupně asistence, auto mode, walk režim) |
| Ráfky | 27,5” dvoustěnné |
| Pláště | 27,5 x 2,25” Maxxis Crossmark II |
| Rám | 17" / 19” – slitina Alu 6061 |
| Vidlice | SR Suntoru XCM se zdvihem 100mm a zámkem |
| Přehazovačka | Shimano 9 rychlostí M2000 (11-32T), převodník 38T |
| Brzdy | Hydraulické Shimano MT201 |
Parametry
Určeníelektrokolo
Odpružení kolaodpružená vidlice
Typ brzdkotoučové hydraulické
Počet rychlostí9
Zboží zařazeno v kategoriích
