- Úvod
- Horská elektrokola
- Horská elektrokola 29"
- Lectron Esconder PSX 25
Lectron Esconder PSX 25
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Lectron Esconder PSX 25Skladem u dodavatele63 990 Kč/ ks52 884 Kč bez DPH
Esconder PSX představuje novou generaci elektrokol, která se svými parametry řadí ke špičce v oboru. Vyniká jízdními vlastnostmi, perfektním osazením i skvěle naladěným motorem Panasonic GX Ultimate.
Jízdní komfort a skvělá ovladatelnost je podržena užitím vzduchové vidlice RockShox Judy Silver Boost se zdvihem 120 mm a pevnou osou. Přesný brzdný účinek a hladký chod zajišťuje brzdový systém Magura Trail sport s čtyřpístkovou technologií předního brzdiče. U velikosti rámu 17“ jsou instalovány výkonné brzdy Shimano MT400.
Srdcem nové řady PSX je nejvýkonnější motor Panasonic GX Ultimate s originálním softwarovým nastavením, v mnoha parametrech převyšující jiné prémiové motorizace. Perfektně odstupňovaná asistence s možností automatické regulace i využití maximálního výkonu motoru tak přináší skvělý zážitek ve všech jízdních režimech i extrémních stoupáních.
O přenos výkonu se stará přehazovačka Shimano Deore 5100 s jedenácti rychlostmi a kazetou s rozsahem 11-51 zubů.
| Motor | Středový Panasonic GX Ultimate 250 W / max. 750 W, 95 Nm |
| Baterie | Li-ion Samsung/LG 36 V – 20 Ah (720 Wh) |
| Dojezd | až 140 km (závisí na stupni asistence) |
| Ovládání | LCD barevný panel Panasonic (4 stupně asistence, auto mode, walk režim) |
| Ráfky | 29” x 30 mm dvoustěnné |
| Pláště | 29 x 2,4” Maxxis Ardent |
| Rám | 19” – slitina Alu 6061, pevné osy |
| Vidlice | Vzduchová – RockShox Judy Silver Boost, zdvih 120 mm |
| Přehazovačka | Shimano Deore M5100 – 11 rychlostí, 11-51T, převodník 38T |
| Brzdy | Hydraulické – MAGURA MT Trail sport / Shimano MT400 |


