Novinky
31.01.2026
Změna designu e-shopu
Vážení zákazníci,
od 1.2.2026 přecházíme na nový design webu a nějakou chvíli bude trvat, než to doladíme ... některé stránky, texty mohou být špatně...
číst celé
12.12.2022
12.12.2022 Provádíme opravy elektrokol
Vážený zákazníci, zajistíme pozáruční opravy elektrokol všech značek (mimo MTF). Samozřejmě i záruční (placenou, pokud kolo není zakoupeno u nás).
číst celé
22.10.2020
22.10.2020 Změna prodejní doby-omezení provozu.
Vážení zákazníci. Příjem oprav a prodej náhradních dílů na prodejnách nepřerušen. Pouze omezená prodejní doba. Trutnov každý všední den 10-12 13-16 ...
číst celé
- Úvod
- Horská elektrokola
- Horská elektrokola 29"
- Lectron Esconder MFX Bafang M510
Lectron Esconder MFX Bafang M510
- Akce
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Lectron Esconder MFX Bafang M510Skladem u dodavatele55 990 Kč/ ks46 273 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Díky použití nové generace bateriových článků v rozměrovém standardu Tesla bylo možné zachovat kompaktní rozměry baterie ve štíhlé linii rámu a příjemné váhové parametry. ESCONDER MFX je volitelně osazen baterií Samsung s kapacitou 20 Ah (720 Wh) nebo 25 Ah (900 Wh), která umožní bezstarostně využívat asistenci motoru i během celodenních výletů.
Výkonný a kompaktní středový motor BAFANG M510 ve své cenové kategorii prakticky nemá konkurenci a je osazen tak, že dokonale navazuje na linii baterie. O přenos výkonu se stará nový model přehazovačky Shimano Deore 5100 s jedenácti rychlostmi a kazetou s rozsahem 11-51 zubů a bezchybně pracující vzduchová vidlice Suntour XCR a špičkové hydraulické brzdy Magura.
| Motor | Středový BAFANG M510 250 W / max. 700 W, 95 Nm |
| Baterie | Li-ion Samsung 21700 36 V – 25 Ah (900 Wh) |
| Dojezd | Až 170 km (závisí na stupni asistence, terénu a váze jezdce, udáváme metrikou 4 Wh/km) |
| Ovládání | LCD barevný digitální panel (5 stupňů asistence + walk režim) |
| Ráfky | 29” dvoustěnné |
| Pláště | 29 x 2,4" Maxxis Ardent |
| Rám kola | 22” – slitina Alu 6061 |
| Vidlice | Vzduchová se zámkem – SR Suntour XCR, RLO |
| Přehazovačka | Shimano Deore M5100 – 11 rychlostí (11-51T), převodník 38T |
| Brzdy | Hydraulické, MAGURA MT Trail Sport |
Parametry
Odpružení kolavzduchová odpružená vidlice
Typ brzdkotoučové hydraulické
Počet rychlostí11
Zboží zařazeno v kategoriích

