Novinky
31.01.2026
Změna designu e-shopu
Vážení zákazníci,
od 1.2.2026 přecházíme na nový design webu a nějakou chvíli bude trvat, než to doladíme ... některé stránky, texty mohou být špatně...
číst celé
12.12.2022
12.12.2022 Provádíme opravy elektrokol
Vážený zákazníci, zajistíme pozáruční opravy elektrokol všech značek (mimo MTF). Samozřejmě i záruční (placenou, pokud kolo není zakoupeno u nás).
číst celé
22.10.2020
22.10.2020 Změna prodejní doby-omezení provozu.
Vážení zákazníci. Příjem oprav a prodej náhradních dílů na prodejnách nepřerušen. Pouze omezená prodejní doba. Trutnov každý všední den 10-12 13-16 ...
číst celé
- Úvod
- Horská dámská elektrokola
- Leader Fox SWAN 29" dámský
Leader Fox SWAN 29" dámský
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Leader Fox SWAN 29" dámskýSkladem u dodavatele36 890 Kč/ ks30 488 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Dámské horské elektrokolo Leader Fox SWAN 29" s hliníkovým rámem, odpruženou přední vidlicí, kotoučovými brzdami.
| RÁM | ALUMINIUM SUPERLITE, GRAVITY CASTING TECHNOLOGY |
| VIDLICE | PRUŽINA, ZDVIH:100mm |
| BATERIE | LG 36V/15Ah, 540Wh |
| MOTOR | BAFANG M300, 36V/250W, 80Nm |
| NABÍJEČKA | 42V/3Ah |
| DISPLAY | BAFANG DP C221, BLUETOOTH |
| BRZDY | TEKTRO T875, HYDRAULICKÉ, 2 PÍSTY |
| PŘEVODNÍK | L:170mm, 38T |
| PŘEHAZOVAČKA | S-RIDE RD-M300 |
| ŘAZENÍ PRAVÁ STRANA | S-RIDE, SL-M300C, 9 RYCHLOSTÍ |
| KAZETA | 9 RYCHLOSTÍ 11-40T |
| ŘIDÍTKA | ALLOY, PROHNUTÍ: 30mm, ŠÍŘKA:640mm |
| ZADNÍ NÁBOJ | KT-C8XR, KAZETA |
| PŘEDNÍ NÁBOJ | KT-K08F |
| PLÁŠTĚ | CST,29X2,35 |
| SEDLO | SELLE ROYAL MILO+ |
Parametry
Určenídámské elektrokolo
Odpružení kolaodpružená vidlice
Typ brzdkotoučové hydraulické
Počet rychlostí9
Zboží zařazeno v kategoriích


