Novinky
31.01.2026
Změna designu e-shopu
Vážení zákazníci,
od 1.2.2026 přecházíme na nový design webu a nějakou chvíli bude trvat, než to doladíme ... některé stránky, texty mohou být špatně...
číst celé
12.12.2022
12.12.2022 Provádíme opravy elektrokol
Vážený zákazníci, zajistíme pozáruční opravy elektrokol všech značek (mimo MTF). Samozřejmě i záruční (placenou, pokud kolo není zakoupeno u nás).
číst celé
22.10.2020
22.10.2020 Změna prodejní doby-omezení provozu.
Vážení zákazníci. Příjem oprav a prodej náhradních dílů na prodejnách nepřerušen. Pouze omezená prodejní doba. Trutnov každý všední den 10-12 13-16 ...
číst celé
- Úvod
- Horská elektrokola
- Horská elektrokola 29"
- Leader Fox SWAN 29" Bafang M300
Leader Fox SWAN 29" Bafang M300
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Leader Fox SWAN 29" Bafang M300Skladem u dodavatele47 490 Kč/ ks39 248 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Se sportovním elektrokolem Leader Fox SWAN zvládnete bez námahy horské terény, objevíte nové lesní stezky a užijete si krásy rozmanitých cyklostezek. Nová rámová baterie od LG s kapacitou 20 Ah (720 Wh) a rychlonabíječka s nabíjecím proudem až 3 A
S plně nabitou baterií ujedete na horském elektrokole SWAN průměrně 70 km. Maximální dojezd až 110 km.
| RÁM | ALUMINIUM SUPERLITE, GRAVITY CASTING TECHNOLOGY |
| VIDLICE | AIR, ZDVIH 120mm |
| BATERIE | LG 36V/20Ah, 720Wh |
| MOTOR | BAFANG M300, 36V/250W, 80Nm |
| NABÍJEČKA | 42V/3Ah |
| DISPLAY | BAFANG DP C221, BLUETOOTH |
| BRZDY | SHIMANO MT200 |
| ROTOR | Ø:160mm |
| ROTOR | Ø:180mm |
| PŘEVODNÍK | L:170mm, 38T |
| PŘEHAZOVAČKA | SHIMANO ALIVIO RD-M3100 |
| ŘAZENÍ PRAVÁ STRANA | SHIMANO ALIVIO, SL-M3100-R, 9 RYCHLOSTÍ |
| KAZETA | 9 RYCHLOSTÍ 11-36T |
| ŘIDÍTKA | ALLOY, PROHNUTÍ: 30mm, ŠÍŘKA:740mm |
| ZADNÍ NÁBOJ | KT-C8XR, KAZETA |
| PŘEDNÍ NÁBOJ | KT-K08F |
| PLÁŠTĚ | CST,29X2,35 |
| SEDLO | SELLE ROYAL MODERATE EXPLORIA |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | VP-J203AE:1-1/8"-1,5 |
| NOSNOST | 120 KG |
Změna technické specifikace vyhrazena.
Parametry
Určeníelektrokolo
Odpružení kolavzduchová odpružená vidlice
Typ brzdkotoučové hydraulické
Počet rychlostí9
Zboží zařazeno v kategoriích


