Novinky
31.01.2026
Změna designu e-shopu
Vážení zákazníci,
od 1.2.2026 přecházíme na nový design webu a nějakou chvíli bude trvat, než to doladíme ... některé stránky, texty mohou být špatně...
číst celé
12.12.2022
12.12.2022 Provádíme opravy elektrokol
Vážený zákazníci, zajistíme pozáruční opravy elektrokol všech značek (mimo MTF). Samozřejmě i záruční (placenou, pokud kolo není zakoupeno u nás).
číst celé
22.10.2020
22.10.2020 Změna prodejní doby-omezení provozu.
Vážení zákazníci. Příjem oprav a prodej náhradních dílů na prodejnách nepřerušen. Pouze omezená prodejní doba. Trutnov každý všední den 10-12 13-16 ...
číst celé
- Úvod
- Městská elektrokola
- Leader Fox SAGA 28" Bafang M300
Leader Fox SAGA 28" Bafang M300
- Akce
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Leader Fox SAGA 28" Bafang M300Skladem u dodavatele29 900 Kč/ ks24 711 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Objevte sílu motoru Bafang M300
Elektromotor Bafang M300 se rychle zařadil mezi nejoblíbenější středově pohony. Nabízí nominální výkon 250 W, max. výkon 350 W a vysoký kroutící moment až 80 Nm.
Jednoduché ovládání díky LCD displeji Bafang
Ovládání celého systému je intuitivní a snadné díky LCD displeji a tlačítkovému ovladači umístěnému na řídítkách. Se 3 - 5 režimy asistence a automatickým módem se budete na svých cestách cítit bezpečně a pohodlně. Pokud budete muset vést kolo do strmého kopce, využijete funkci WALK, která vám práci usnadní.
| RÁM | ALUMINIUM SUPERLITE, GRAVITY CASTING TECHNOLOGY |
| VIDLICE | ZOOM 188D, ZDVIH 65mm |
| BATERIE | 540 Wh |
| MOTOR | BAFANG M300, 36V/250W, 80Nm |
| NABÍJEČKA | 42V/3A |
| DISPLAY | BAFANG DP C221, BLUETOOTH |
| BRZDY | ZOOM HB-875 HYDRAULIC |
| PŘEVODNÍK | L:170mm, 38T |
| PŘEHAZOVAČKA | SHIMANO ALTUS RD-M310-L |
| ŘAZENÍ PRAVÁ STRANA | SHIMANO, SL-M315-8R, 8 RYCHLOSTÍ |
| KAZETA | 8 RYCHLOSTÍ 11-34T |
| ŘIDÍTKA | ALLOY, PROHNUTÍ: 38mm, ŠÍŘKA:620mm |
| SVĚTLO ZADNÍ | EXERACE LED 6-48V |
| SVĚTLO PŘEDNÍ | EXERACE, 50LUX, LED 6-58V |
| PŘEDNÍ NÁBOJ | KT-T04F |
| ZADNÍ NÁBOJ | KT-C8XR, KAZETA |
| PLÁŠTĚ | CST 28X1,75 |
| RÁFKY | ŠÍŘKA 40mm |
| SEDLO | SELLE ROYAL WAVE |
| BLATNÍKY | POLYCARBON |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | VP-J203AE:1-1/8"-1,5 |
| NOSNOST | 120 KG |
Parametry
Určeníelektrokolo
Odpružení kolaodpružená vidlice
Typ brzdkotoučové hydraulické
Počet rychlostí8
Zboží zařazeno v kategoriích


