Novinky
31.01.2026
Změna designu e-shopu
Vážení zákazníci,
od 1.2.2026 přecházíme na nový design webu a nějakou chvíli bude trvat, než to doladíme ... některé stránky, texty mohou být špatně...
číst celé
12.12.2022
12.12.2022 Provádíme opravy elektrokol
Vážený zákazníci, zajistíme pozáruční opravy elektrokol všech značek (mimo MTF). Samozřejmě i záruční (placenou, pokud kolo není zakoupeno u nás).
číst celé
22.10.2020
22.10.2020 Změna prodejní doby-omezení provozu.
Vážení zákazníci. Příjem oprav a prodej náhradních dílů na prodejnách nepřerušen. Pouze omezená prodejní doba. Trutnov každý všední den 10-12 13-16 ...
číst celé
- Úvod
- Horská dámská elektrokola
- Leader Fox OXNAR 29" dámský Panasonic
Leader Fox OXNAR 29" dámský Panasonic
- Akce
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Leader Fox OXNAR 29" dámský PanasonicSkladem u dodavatele55 890 Kč/ ks46 190 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vychutnejte si sílu Motoru Panasonic GX Ultimate
Nejlepší motor své třídy pro maximální požitek z jízdy na horském elektrokole. S točivým momentem až 95 Nm, 36 V a hmotností pouhých 2,95 kg
S horským elektrokolem Leader Fox OXNAR snadno zdoláte horské terény, objevíte nové lesní cesty nebo si vychutnáte krásy členitých cyklostezek. Elektrokolo je vybaveno novou rámovou baterií od LG s kapacitou 20 Ah (720 Wh)
| RÁM | ALUMINIUM SUPERLITE, GRAVITY CASTING TECHNOLOGY |
| VIDLICE | AIR, ZDVIH 120mm |
| BATERIE | LG 36V/20Ah, 720Wh |
| MOTOR | PANASONIC GX ULTIMATE, 95Nm |
| NABÍJEČKA | 42V/3Ah |
| DISPLAY | PANASONIC |
| BRZDY | SHIMANO MT200 |
| ROTOR | Ø:160mm |
| ROTOR | Ø:180mm |
| PŘEVODNÍK | L:170mm, 38T |
| PŘEHAZOVAČKA | SHIMANO ALIVIO RD-M3100 |
| KAZETA | 9 RYCHLOSTÍ 11-36T |
| ŘIDÍTKA | ALLOY, PROHNUTÍ: 30mm, ŠÍŘKA:640mm |
| ZADNÍ NÁBOJ | EXERACE,2x LOŽISKO |
| PŘEDNÍ NÁBOJ | EXERACE,2x LOŽISKO, BOOST |
| PLÁŠTĚ | MAXXIS RECON RACE 29X2,25 |
| RÁFKY | ŠÍŘKA 40mm |
| SEDLO | SELLE ROYAL ARIEL |
Parametry
Určenídámské elektrokolo
Odpružení kolavzduchová odpružená vidlice
Typ brzdkotoučové hydraulické
Počet rychlostí9
Zboží zařazeno v kategoriích



