Novinky
31.01.2026
Změna designu e-shopu
Vážení zákazníci,
od 1.2.2026 přecházíme na nový design webu a nějakou chvíli bude trvat, než to doladíme ... některé stránky, texty mohou být špatně...
číst celé
12.12.2022
12.12.2022 Provádíme opravy elektrokol
Vážený zákazníci, zajistíme pozáruční opravy elektrokol všech značek (mimo MTF). Samozřejmě i záruční (placenou, pokud kolo není zakoupeno u nás).
číst celé
22.10.2020
22.10.2020 Změna prodejní doby-omezení provozu.
Vážení zákazníci. Příjem oprav a prodej náhradních dílů na prodejnách nepřerušen. Pouze omezená prodejní doba. Trutnov každý všední den 10-12 13-16 ...
číst celé
- Úvod
- Horská elektrokola
- Horská elektrokola 29"
- Leader Fox OREM 29" Panasonic
Leader Fox OREM 29" Panasonic
- Akce
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Leader Fox OREM 29" PanasonicSkladem u dodavatele64 900 Kč/ ks53 636 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vychutnejte si sílu Motoru Panasonic GX Ultimate
Nejlepší motor své třídy pro maximální požitek z jízdy na horském elektrokole. S točivým momentem až 95 Nm, 36 V a hmotností pouhých 2,95 kg vám umožní dosáhnout těch nejnáročnějších cílů. Poskytuje konstantní a silný výkon i při ostrém stoupání.
Středový motor Panasonic GX Ultimate s nominálním výkonem 250W je vybaven torzním snímačem síly šlapání. Čím větší silou cyklista šlape, tím větší silou motor pomáhá. Motor vyniká plynulým a velmi tichým chodem.
| RÁM | HLINÍKOVÝ 6061 |
| VIDLICE | RST AERIAL, ZDVIH 100mm |
| BRZDA | RIDEREVER 4 PÍSTOVÉ, HYDRAULICKÉ |
| BATERIE | LG 36V/20Ah, 720Wh |
| MOTOR | PANASONIC GX ULTIMATE, 95Nm |
| DISPLAY | PANASONIC |
| NABÍJEČKA | 42V/3Ah |
| PŘEVODNÍK | HLINÍKOVÝ, 38T, L:170mm |
| PŘEHAZOVAČKA | SHIMANO DEORE |
| ŘAZENÍ | SHIMANO DEORE, 10 RYCHLOSTÍ |
| PLÁŠŤ | MAXXIS RECON RACE 29,5X2,25 |
Parametry
Určeníelektrokolo
Odpružení kolavzduchová odpružená vidlice
Typ brzdkotoučové hydraulické
Počet rychlostí10
Zboží zařazeno v kategoriích

