Novinky
31.01.2026
Změna designu e-shopu
Vážení zákazníci,
od 1.2.2026 přecházíme na nový design webu a nějakou chvíli bude trvat, než to doladíme ... některé stránky, texty mohou být špatně...
číst celé
12.12.2022
12.12.2022 Provádíme opravy elektrokol
Vážený zákazníci, zajistíme pozáruční opravy elektrokol všech značek (mimo MTF). Samozřejmě i záruční (placenou, pokud kolo není zakoupeno u nás).
číst celé
22.10.2020
22.10.2020 Změna prodejní doby-omezení provozu.
Vážení zákazníci. Příjem oprav a prodej náhradních dílů na prodejnách nepřerušen. Pouze omezená prodejní doba. Trutnov každý všední den 10-12 13-16 ...
číst celé
- Úvod
- Horská kola
- Horská kola 26"
- Leader Fox MXC 26"
Leader Fox MXC 26"
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Leader Fox MXC 26"skladem8 490 Kč/ ks7 017 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Horská kola s průměrem kol 26“ jsou klasikou, kterou si dříve volila většina cyklistů. Dnes jsou nejmenší z trojice nabízených horských kol pro dospělé. Velikost rámu 16" doporučujeme pro cyklisty vysoké od 148 cm do 158 cm. Hodí se pro náročný a členitý terén, lesní a kamenité cesty
| RÁM | HLINÍKOVÝ 6061 |
| VIDLICE | ZOOM FORGO,ZDVIH 80mm |
| PŘEDSTAVEC | EXERACE, HLINÍKOVÝ ,DÉLKA:75mm |
| Př.NÁBOJ | KT-AF55,HLINÍKOVÁ,RYCHLOUPÍNÁK |
| Za.NÁBOJ | KT A52R,ALLOY,QR |
| PLÁŠŤ | CST 52-559 |
| PŘEVODNÍK | PROWHEEL,HLINÍKOVÝ 36T |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | ZAPOUZDŘENÉ |
| ŘETĚZ | KMC X9 |
| PŘEHAZOVAČKA | S-RIDE |
| PASTOREK | 8 RYCHLOSTÍ,11-32T |
| ŘAZENÍ | S-RIDE |
| SEDLOVKA | EXERACE D: 27,2mm, L: 300mm |
Parametry
Určenídětské
Odpružení kolaodpružená vidlice
Typ brzdráfkové
Počet rychlostí8
Zboží zařazeno v kategoriích
