Novinky
31.01.2026
Změna designu e-shopu
Vážení zákazníci,
od 1.2.2026 přecházíme na nový design webu a nějakou chvíli bude trvat, než to doladíme ... některé stránky, texty mohou být špatně...
číst celé
12.12.2022
12.12.2022 Provádíme opravy elektrokol
Vážený zákazníci, zajistíme pozáruční opravy elektrokol všech značek (mimo MTF). Samozřejmě i záruční (placenou, pokud kolo není zakoupeno u nás).
číst celé
22.10.2020
22.10.2020 Změna prodejní doby-omezení provozu.
Vážení zákazníci. Příjem oprav a prodej náhradních dílů na prodejnách nepřerušen. Pouze omezená prodejní doba. Trutnov každý všední den 10-12 13-16 ...
číst celé
- Úvod
- Městská elektrokola
- Leader Fox Lotus 26"
Leader Fox Lotus 26"
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Leader Fox Lotus 26"Skladem u dodavatele26 900 Kč/ ks22 231 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Na rychlé přesuny po městě
Nákupy, krátký výlet po okolí, cesta do práci i za přáteli. Městské elektrokolo LOTUS vás vždy doveze tam, kam potřebujete. Integrovaná rámová baterie SAMSUNG s kapacitou 15 Ah (540 Wh) a rychlonabíječka s nabíjecím proudem až 3 A (dříve 1,8 A) výrazně zkracují dobu nabíjení.
Zadní motor Bafang
Zadní elektromotor Bafang vyniká velmi plynulým a tichým chodem. Nabízí nominální výkon 250 W, max. výkon 350 W a plně dostačující kroutící moment pro jízdu ve městě 45 Nm.
| RÁM | ALUMINIUM SUPERLITE, GRAVITY CASTING TECHNOLOGY |
| VIDLICE | ZOOM 187D, ZDVIH 60mm |
| BATERIE | 540 Wh |
| MOTOR | BAFANG ZADNÍ MOTOR, 36V/250W, 45Nm |
| NABÍJEČKA | 42V/3A |
| DISPLAY | LEADER FOX LCD |
| BRZDY | SHIMANO DISKOVÉ MECHANICKÉ TX-805 |
| PŘEVODNÍK | PROWHEEL PRA112 L:170 mm, 38T |
| PŘEHAZOVAČKA | SHIMANO TOURNEY RD-TY300 |
| ŘAZENÍ PRAVÁ STRANA | SHIMANO TOURNEY, SL-RV300-7R, 7 RYCHLOSTÍ |
| KAZETA | 7 RYCHLOSTÍ 14-28T |
| ŘETĚZ | KMC Z8 |
| ŘIDÍTKA | Hi-Ten, Š:620mm |
| SVĚTLO PŘEDNÍ | LED, 10 LUX, 6V |
| SVĚTLO ZADNÍ | EXERACE LED 6-48V |
| PŘEDNÍ NÁBOJ | KT-K08F |
| PLÁŠTĚ | CST 26X1,95 |
| SEDLO | SELLE ROYAL MILO+ |
| BLATNÍKY | POLYCARBON |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | CH-918TEW,1-1/8,AHEAD |
| NOSNOST | 120 KG |
Parametry
Určenídámské elektrokolo
Odpružení kolaodpružená vidlice
Typ brzdkotoučové mechanické
Počet rychlostí7
Zboží zařazeno v kategoriích



