Novinky
31.01.2026
Změna designu e-shopu
Vážení zákazníci,
od 1.2.2026 přecházíme na nový design webu a nějakou chvíli bude trvat, než to doladíme ... některé stránky, texty mohou být špatně...
číst celé
12.12.2022
12.12.2022 Provádíme opravy elektrokol
Vážený zákazníci, zajistíme pozáruční opravy elektrokol všech značek (mimo MTF). Samozřejmě i záruční (placenou, pokud kolo není zakoupeno u nás).
číst celé
22.10.2020
22.10.2020 Změna prodejní doby-omezení provozu.
Vážení zákazníci. Příjem oprav a prodej náhradních dílů na prodejnách nepřerušen. Pouze omezená prodejní doba. Trutnov každý všední den 10-12 13-16 ...
číst celé
- Úvod
- Horská elektrokola
- Horská elektrokola 29"
- Leader Fox KENT 29" Bafang M500
Leader Fox KENT 29" Bafang M500
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Leader Fox KENT 29" Bafang M500Skladem u dodavatele48 990 Kč/ ks40 488 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Silná baterie od LG s kapacitou 23,2 Ah (835 Wh) zaručuje dlouhou životnost. Rychlonabíječka s nabíjecím proudem až 4 Ah výrazně zkracuje dobu potřebnou k nabití.
Spolehlivý a vysoce výkonný středový motor BAFANG M510 vás nenechá ve štychu. S točivým momentem až 95 Nm dosáhnete i těch nejnáročnějších cílů.
LCD displej BAFANG s volbou 5 režimů asistence a automatického módu vás podrží v každé situaci. Sledujte data o rychlosti, ujeté kilometry i aktuální stav baterie. Funkce WALK vám uleví při tažení kola do kopce.
| RÁM | ALUMINIUM SUPERLITE, GRAVITY CASTING TECHNOLOGY |
| VIDLICE | RST AERIAL, ZDVIH 100mm |
| BATERIE | LG 36V/20Ah, 720Wh |
| MOTOR | BAFANG M510, 36V, 250W/95Nm, Magnesium obal |
| NABÍJEČKA | 42V/3Ah |
| DISPLAY | BAFANG DP C190 |
| BRZDY | RIDEREVER 4 PÍSTOVÉ, HYDRAULICKÉ |
| ROTOR | Ø:160mm |
| ROTOR | Ø:180mm |
| PŘEVODNÍK | L:170mm, 38T |
| PŘEHAZOVAČKA | S-RIDE RD-E600C |
| ŘAZENÍ PRAVÁ STRANA | S-RIDE, SL-E600, 9 RYCHLOSTÍ |
| KAZETA | 9 RYCHLOSTÍ 11-46T |
| ŘIDÍTKA | ALLOY, PROHNUTÍ: 30mm, ŠÍŘKA:740mm |
| ZADNÍ NÁBOJ | EXERACE,2x LOŽISKO |
| PŘEDNÍ NÁBOJ | EXERACE,2x LOŽISKO, BOOST |
| PLÁŠTĚ | MAXXIS RECON RACE 29X2,25 |
| RÁFKY | ŠÍŘKA 40mm |
| SEDLO | SELLE ROYAL MODERATE EXPLORIA |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | VP-J203AE:1-1/8"-1,5 |
| NOSNOST | 120 KG |
Změna technické specifikace vyhrazena.
Parametry
Určeníelektrokolo
Odpružení kolavzduchová odpružená vidlice
Typ brzdkotoučové hydraulické
Počet rychlostí9
Zboží zařazeno v kategoriích

