Novinky
31.01.2026
Změna designu e-shopu
Vážení zákazníci,
od 1.2.2026 přecházíme na nový design webu a nějakou chvíli bude trvat, než to doladíme ... některé stránky, texty mohou být špatně...
číst celé
12.12.2022
12.12.2022 Provádíme opravy elektrokol
Vážený zákazníci, zajistíme pozáruční opravy elektrokol všech značek (mimo MTF). Samozřejmě i záruční (placenou, pokud kolo není zakoupeno u nás).
číst celé
22.10.2020
22.10.2020 Změna prodejní doby-omezení provozu.
Vážení zákazníci. Příjem oprav a prodej náhradních dílů na prodejnách nepřerušen. Pouze omezená prodejní doba. Trutnov každý všední den 10-12 13-16 ...
číst celé
- Úvod
- Horská elektrokola
- Horská elektrokola 29"
- Leader Fox DIXON 29" Panasonic
Leader Fox DIXON 29" Panasonic
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Leader Fox DIXON 29" Panasonicna dotaz79 890 Kč/ ks66 025 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Novinka. Pánské trekingové elektrokolo Leader Fox DIXON 29" v hliníkovém rámu, odpruženou přední vidlicí, kotoučovými brzdami, blatníky a zadním nosičem
Trekingové elektrokolo Leader Fox DIXON 29" je určeno pro všechny, kteří hledají skvělý univerzální stroj pro jízdu po silnici i v mírně náročném terénu.
Nejlepší motor své třídy pro maximální požitek z jízdy na horském elektrokole. S točivým momentem až 95 Nm, 36 V a hmotností pouhých 2,95 kg
| RÁM | HLINÍKOVÝ 6061 |
| VIDLICE | AIR, ZDVIH 120mm |
| BATERIE | LG 36V/23,2,Ah, 835Wh |
| MOTOR | PANASONIC GX ULTIMATE, 95Nm |
| NABÍJEČKA | 42V/4Ah |
| DISPLAY | PANASONIC |
| BRZDA | SHIMANO CUES U8000 |
| PŘEVODNÍK | HLINÍKOVÝ, 38T, L:170mm |
| PŘEHAZOVAČKA | SHIMANO CUES 11-50T |
| PASTOREK | SHIMANO CUES 10 RYCHLOSTÍ 11-48T |
| ŘAZENÍ | SHIMANO CUES 10 SPEED |
| ROTOR | Ø:180mm |
| SVĚTLO PŘEDNÍ | EXERACE LED, 100LUX, 12V |
| SVĚTLO ZADNÍ | EXERACE LED 12V |
| PLÁŠŤ | SCALATO RUVIDO 28X2,25 |
Parametry
Určeníelektrokolo trekingové
Odpružení kolavzduchová odpružená vidlice
Typ brzdkotoučové hydraulické
Počet rychlostí10
Zboží zařazeno v kategoriích




