Novinky
31.01.2026
Změna designu e-shopu
Vážení zákazníci,
od 1.2.2026 přecházíme na nový design webu a nějakou chvíli bude trvat, než to doladíme ... některé stránky, texty mohou být špatně...
číst celé
12.12.2022
12.12.2022 Provádíme opravy elektrokol
Vážený zákazníci, zajistíme pozáruční opravy elektrokol všech značek (mimo MTF). Samozřejmě i záruční (placenou, pokud kolo není zakoupeno u nás).
číst celé
22.10.2020
22.10.2020 Změna prodejní doby-omezení provozu.
Vážení zákazníci. Příjem oprav a prodej náhradních dílů na prodejnách nepřerušen. Pouze omezená prodejní doba. Trutnov každý všední den 10-12 13-16 ...
číst celé
- Úvod
- BMX Freestyle/Dirt
- Leader Fox Cocaine 26"
Leader Fox Cocaine 26"
- Akce
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Leader Fox Cocaine 26"Skladem u dodavatele19 990 Kč/ ks16 521 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
COCAINE není jen kolo. Je to nástroj přesnosti, navržený pro jezdce, kteří žijí ve vzduchu a přistávají s milimetrovou jistotou. Tohle není hra. Je to fyzika, gravitace a milimetry, které rozhodují.
Odolný rám snese tvrdé dopady, špičková vzduchová vidlice drží stopu i v chaosu a prémiové komponenty zvládnou opakované nárazy bez zaváhání. Geometrie kola je navržená pro maximální stabilitu při rotacích, whipu i tailwhipu.
COCAINE je postavený tak, aby přežilo to, co by jiná kola zlomilo. Pro ridery, kteří nejezdí na efekt — ale na doraz.
| RÁM | ALUMINIUM SUPERLITE, DOUBLE BUTTED |
| VIDLICE | MANITOU CIRCUS EXPERT, ZDVIH:100mm |
| BRZDY | HYDRAULICKÉ SHIMANO MT200 |
| ROTOR | Ø:160mm |
| PŘEVODNÍK | SHIMANO SLX FC-M7120-1, 32T, L:170 mm |
| ŘETĚZ | KMC C410 |
| ŘIDÍTKA | ALLOY, PROHNUTÍ: 20mm, ŠÍŘKA:760mm, PRŮMĚR: 35mm |
| PŘEDNÍ NÁBOJ | KT, 20x110mm |
| ZADNÍ NÁBOJ | KT, SINGLE SPEED, 12X135mm |
| PLÁŠTĚ | MAXXIS DTH 26X2,2,3 |
| SEDLO | DDK |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | PRESTINE PT-1864A-1-078 |
| NOSNOST | 120 KG |
Parametry
Odpružení kolavzduchová odpružená vidlice
Typ brzdkotoučové hydraulické
Počet rychlostí1
Zboží zařazeno v kategoriích

