Novinky
31.01.2026
Změna designu e-shopu
Vážení zákazníci,
od 1.2.2026 přecházíme na nový design webu a nějakou chvíli bude trvat, než to doladíme ... některé stránky, texty mohou být špatně...
číst celé
12.12.2022
12.12.2022 Provádíme opravy elektrokol
Vážený zákazníci, zajistíme pozáruční opravy elektrokol všech značek (mimo MTF). Samozřejmě i záruční (placenou, pokud kolo není zakoupeno u nás).
číst celé
22.10.2020
22.10.2020 Změna prodejní doby-omezení provozu.
Vážení zákazníci. Příjem oprav a prodej náhradních dílů na prodejnách nepřerušen. Pouze omezená prodejní doba. Trutnov každý všední den 10-12 13-16 ...
číst celé
- Úvod
- Horská elektrokola
- Horská elektrokola 29"
- Leader Fox Awalon
Leader Fox Awalon
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Leader Fox AwalonSkladem u dodavatele39 900 Kč/ ks32 975 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
AWALON nabízí výkonnou baterii od LG s kapacitou 20 Ah (720 Wh), která poskytuje dlouhodobou výdrž a rychlonabíječku s nabíjecím proudem až 3 A výrazně zkracující dobu nabíjení
Elektromotor Bafang M420 vyniká velmi plynulým a tichým chodem a nadprůměrným výkonem. Nabízí nominální výkon 250 W, max. výkon 550 W a vysoký kroutící moment až 80 Nm.
| RÁM | HLINÍKOVÝ 6061 |
| VIDLICE | UDING UD32 AIR, ZDVIH:100mm |
| BRZDA | TEKTRO T875, HYDRAULICKÉ, 2 PÍSTY |
| BATERIE | LG 36V/20Ah, 720Wh |
| MOTOR | BAFANG M420, 36V/250W, 80Nm |
| DISPLAY | BAFANG DP C190 |
| NABÍJEČKA | 42V/3Ah |
| PŘEVODNÍK | HLINÍKOVÝ, 38T, L:170mm |
| PŘEHAZOVAČKA | SHIMANO ALTUS |
| PASTOREK | 9 RYCHLOSTÍ 11-36T |
| ŘAZENÍ | SUNRACE, 9 RYCHLOSTÍ |
| PLÁŠŤ | MAXXIS RECON RACE 29,5X2,25 |
Parametry
Určeníelektrokolo
Odpružení kolavzduchová odpružená vidlice
Typ brzdkotoučové hydraulické
Počet rychlostí9
Zboží zařazeno v kategoriích


