Novinky
31.01.2026
Změna designu e-shopu
Vážení zákazníci,
od 1.2.2026 přecházíme na nový design webu a nějakou chvíli bude trvat, než to doladíme ... některé stránky, texty mohou být špatně...
číst celé
12.12.2022
12.12.2022 Provádíme opravy elektrokol
Vážený zákazníci, zajistíme pozáruční opravy elektrokol všech značek (mimo MTF). Samozřejmě i záruční (placenou, pokud kolo není zakoupeno u nás).
číst celé
22.10.2020
22.10.2020 Změna prodejní doby-omezení provozu.
Vážení zákazníci. Příjem oprav a prodej náhradních dílů na prodejnách nepřerušen. Pouze omezená prodejní doba. Trutnov každý všední den 10-12 13-16 ...
číst celé
- Úvod
- Horská dámská elektrokola
- Leader Fox AWALON 29" dámský
Leader Fox AWALON 29" dámský
- Akce
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Leader Fox AWALON 29" dámskýSkladem u dodavatele47 890 Kč/ ks39 579 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
S horským kolem AWALON se snadno dostanete na vrchol hory a objevíte nekonečné možnosti pro svou zábavu v terénu. AWALON nabízí výkonnou baterii od LG s kapacitou 20 Ah (720 Wh)
S horským kolem AWALON se snadno dostanete na vrchol hory a objevíte nekonečné možnosti pro svou zábavu v terénu. AWALON nabízí výkonnou baterii od LG s kapacitou 20 Ah (720 Wh)
| RÁM | ALUMINIUM SUPERLITE, GRAVITY CASTING TECHNOLOGY |
| VIDLICE | AIR, ZDVIH 120mm |
| BATERIE | LG 36V/20Ah, 720Wh |
| MOTOR | BAFANG M420, 36V/350W, 80Nm |
| NABÍJEČKA | 42V/3Ah |
| DISPLAY | BAFANG DP C190 |
| BRZDY | TEKTRO T875, HYDRAULICKÉ, 2 PÍSTY |
| PŘEVODNÍK | L:170mm, 38T |
| PŘEHAZOVAČKA | SHIMANO ALTUS RD-M370-L |
| ŘAZENÍ PRAVÁ STRANA | SUNRACE, DLM903 R9, 9 RYCHLOSTÍ |
| KAZETA | 9 RYCHLOSTÍ 11-36T |
| ŘIDÍTKA | ALLOY, PROHNUTÍ: 30mm, ŠÍŘKA:640mm |
| ZADNÍ NÁBOJ | EXERACE,2x LOŽISKO |
| PŘEDNÍ NÁBOJ | EXERACE,2x LOŽISKO, BOOST |
| PLÁŠTĚ | MAXXIS RECON RACE 29X2,25 |
| SEDLO | SELLE ROYAL ARIEL |
Parametry
Určenídámské elektrokolo
Odpružení kolavzduchová odpružená vidlice
Typ brzdkotoučové hydraulické
Počet rychlostí9
Zboží zařazeno v kategoriích


