Novinky
31.01.2026
Změna designu e-shopu
Vážení zákazníci,
od 1.2.2026 přecházíme na nový design webu a nějakou chvíli bude trvat, než to doladíme ... některé stránky, texty mohou být špatně...
číst celé
12.12.2022
12.12.2022 Provádíme opravy elektrokol
Vážený zákazníci, zajistíme pozáruční opravy elektrokol všech značek (mimo MTF). Samozřejmě i záruční (placenou, pokud kolo není zakoupeno u nás).
číst celé
22.10.2020
22.10.2020 Změna prodejní doby-omezení provozu.
Vážení zákazníci. Příjem oprav a prodej náhradních dílů na prodejnách nepřerušen. Pouze omezená prodejní doba. Trutnov každý všední den 10-12 13-16 ...
číst celé
- Úvod
- Horská dámská elektrokola
- Leader Fox ARRAN 29" dámský Panasonic
Leader Fox ARRAN 29" dámský Panasonic
- Akce
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Leader Fox ARRAN 29" dámský PanasonicSkladem u dodavatele69 890 Kč/ ks57 760 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vychutnejte si sílu Motoru Panasonic GX Ultimate
Nejlepší motor své třídy pro maximální požitek z jízdy na horském elektrokole. S točivým momentem až 95 Nm, 36 V a hmotností pouhých 2,95 kg vám umožní dosáhnout těch nejnáročnějších cílů. Poskytuje konstantní a silný výkon i při ostrém stoupání. Středový motor Panasonic GX Ultimate s nominálním výkonem 250W je vybaven torzním snímačem síly šlapání
S elektrokolem Leader Fox ARRAN můžete snadno objevovat nové horské stezky a zdolávat neprobádané terény. Nová rámová baterie LG s kapacitou 20 Ah (720 Wh)
| RÁM | ALUMINIUM SUPERLITE, GRAVITY CASTING TECHNOLOGY |
| ZADNÍ TLUMIČ | MANITOU MARA,190X45 VZDUCHOVÝ |
| VIDLICE | MANITOU MACHETTE AIR, ZDVIH:130mm |
| BATERIE | LG 36V/20Ah, 720Wh |
| MOTOR | PANASONIC GX ULTIMATE, 95Nm |
| NABÍJEČKA | 42V/3Ah |
| DISPLAY | PANASONIC |
| BRZDY | SHIMANO DEORE, M6100 |
| ROTOR | Ø:203mm |
| ROTOR | Ø:180mm |
| PŘEVODNÍK | L:170mm, 38T |
| PŘEHAZOVAČKA | SHIMANO DEORE RD-M5120 |
| ŘAZENÍ PRAVÁ STRANA | SHIMANO DEORE, SL-M4100-R, 10 RYCHLOSTÍ |
| KAZETA | 10 RYCHLOSTÍ,11-46T |
| ŘETĚZ | KMC e10 SPORT |
| ŘIDÍTKA | ALLOY, PROHNUTÍ: 30mm, ŠÍŘKA:760mm |
| PŘEDNÍ NÁBOJ | EXERACE,2x LOŽISKO, BOOST |
| ZADNÍ NÁBOJ | EXERACE,4x LOŽISKO, BOOST |
| PLÁŠTĚ | MAXXIS RECON RACE 29X2,60 |
| SEDLOVKA | EXERACE D:30,9mm, ZDVIH:100mm |
| RÁFKY | ŠÍŘKA 40mm |
| SEDLO | SELLE ROYAL FRECCIA |
Parametry
Určeníelektrokolo
Odpružení kolaceloodpružené
Typ brzdkotoučové hydraulické
Počet rychlostí10
Zboží zařazeno v kategoriích



