Novinky
31.01.2026
Změna designu e-shopu
Vážení zákazníci,
od 1.2.2026 přecházíme na nový design webu a nějakou chvíli bude trvat, než to doladíme ... některé stránky, texty mohou být špatně...
číst celé
12.12.2022
12.12.2022 Provádíme opravy elektrokol
Vážený zákazníci, zajistíme pozáruční opravy elektrokol všech značek (mimo MTF). Samozřejmě i záruční (placenou, pokud kolo není zakoupeno u nás).
číst celé
22.10.2020
22.10.2020 Změna prodejní doby-omezení provozu.
Vážení zákazníci. Příjem oprav a prodej náhradních dílů na prodejnách nepřerušen. Pouze omezená prodejní doba. Trutnov každý všední den 10-12 13-16 ...
číst celé
- Úvod
- Horská elektrokola
- Horská elektrokola 29"
- Leader Fox Arimo 29"
Leader Fox Arimo 29"
- Akce
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Leader Fox Arimo 29"Skladem u dodavatele34 990 Kč/ ks28 917 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
E-bike ARIMO je vybaven přední odpruženou vidlicí UDING UD32 AIR se zdvihem 120 mm. Tato vidlice zajišťuje pohodlnou a bezpečnou jízdu. Jistě oceníte také nový sportovní design, který elektrokolu dodává robustní a moderní vzhled.
Zadní motor Bafang
Zadní elektromotor Bafang vyniká velmi plynulým a tichým chodem. Nabízí nominální výkon 250 W, max. výkon 350 W a plně dostačující kroutící moment pro jízdu ve městě 45 Nm.
Jednoduché ovládání díky LCD displeji
Celý systém se ovládá pomocí LCD displeje a tlačítkového ovladače umístěného na řídítkách. S volbou 5 režimů asistence a automatickému módu vás na cestě nic nepřekvapí. Funkci WALK využijete při vedení kola do prudkého kopce.
| RÁM | HLINÍKOVÝ 6061 |
| VIDLICE | AIR, ZDVIH 120mm |
| BATERIE | LG 36V/20Ah, 720Wh |
| NABÍJEČKA | 42V/4Ah |
| MOTOR | BAFANG ZADNÍ MOTOR, 36V/250W, 45Nm |
| DISPLAY | LCD TYPE |
| BRZDA | SHIMANO MT200, 2 PÍSTY |
| PŘEVODNÍK | PROWHEEL, HLINÍK, 38T L:170mm |
| PŘEHAZOVAČKA | SHIMANO ALTUS |
| PASTOREK | 9 RYCHLOSTÍ 11-36T |
| ŘAZENÍ | SHIMANO ALIVIO, 9 RYCHLOSTÍ |
| ROTOR | Ø:180mm |
| PLÁŠŤ | CST 29X2,25 |
| RÁFKY | ŠÍŘKA 40mm |
Parametry
Odpružení kolaodpružená vidlice
Typ brzdkotoučové hydraulické
Počet rychlostí9
Zboží zařazeno v kategoriích





