- Úvod
- Horská dámská elektrokola
- Horská dámská el. 29"
- Leader Fox Arimo 29" dámské
Leader Fox Arimo 29" dámské
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Leader Fox Arimo 29" dámskéSkladem u dodavatele35 890 Kč/ ks29 661 Kč bez DPH
Sportovní horské elektrokolo Leader Fox ARIMO ujedete mnoho kilometrů v pohodě a bez zbytečné námahy navíc. Objevujte městské stezky i horské trasy.Nová rámová baterie od LG s kapacitou 20 Ah (720Wh) a rychlonabíječka s nabíjecím proudem až 4 Ah výrazně zkracují dobu nabíjení, takže můžete trávit více času na svých dobrodružných výletech.
E-bike ARIMO je vybaven přední odpruženou vidlicí AIR se zdvihem 120 mm. Tato vidlice zajišťuje pohodlnou a bezpečnou jízdu. Jistě oceníte také nový sportovní design, který elektrokolu dodává robustní a moderní vzhled.
Zadní motor Bafang
Zadní elektromotor Bafang vyniká velmi plynulým a tichým chodem. Nabízí nominální výkon 250 W, max. výkon 350 W a plně dostačující kroutící moment pro jízdu ve městě 45 Nm.
Jednoduché ovládání díky LCD displeji
Celý systém se ovládá pomocí LCD displeje a tlačítkového ovladače umístěného na řídítkách. S volbou 3 režimů asistence a automatickému módu vás na cestě nic nepřekvapí. Funkci WALK využijete při vedení kola do prudkého kopce.
Na LCD displeji můžete sledovat svou aktuální, maximální a průměrnou rychlost, ujeté kilometry a stav nabití baterie
| RÁM | HLINÍKOVÝ 6061 |
| VIDLICE | AIR, ZDVIH 120mm |
| BATERIE | LG 36V/20Ah, 720Wh |
| NABÍJEČKA | 42V/3Ah |
| MOTOR | BAFANG ZADNÍ MOTOR, 36V/250W, 45Nm |
| DISPLAY | LCD TYPE |
| BRZDA | SHIMANO MT200, 2 PÍSTY |
| PŘEVODNÍK | PROWHEEL, HLINÍK, 38T L:170mm |
| PŘEHAZOVAČKA | SHIMANO ALTUS |
| PASTOREK | 9 RYCHLOSTÍ 11-36T |
| ŘAZENÍ | SHIMANO ALIVIO, 9 RYCHLOSTÍ |
| PLÁŠŤ | CST 29X2,10 |
| RÁFKY | ŠÍŘKA 40mm |




