- Úvod
- Horská elektrokola
- Horská elektrokola 27.5"
- Leader Fox Arimo 27,5"
Leader Fox Arimo 27,5"
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Leader Fox Arimo 27,5"Skladem u dodavatele36 990 Kč/ ks30 570 Kč bez DPH
Novinka. Pánské horské elektrokolo Leader Fox ARIMO 27,5" s hliníkovým rámem, odpruženou přední vidlicí, kotoučovými brzdami. ARIMO je zde pro ty, kteří touží po vzrušení a zábavě během jízdy po stezce i v terénu.
Zadní elektromotor Bafang vyniká velmi plynulým a tichým chodem. Nabízí nominální výkon 250 W, max. výkon 350 W a plně dostačující kroutící moment pro jízdu ve městě 45 Nm.
Celý systém se ovládá pomocí LCD displeje a tlačítkového ovladače umístěného na řídítkách. S volbou 3 režimů asistence a automatickému módu vás na cestě nic nepřekvapí. Funkci WALK využijete při vedení kola do prudkého kopce.
Na LCD displeji můžete sledovat svou aktuální, maximální a průměrnou rychlost, ujeté kilometry a stav nabití baterie. Navíc si můžete vybrat mezi denním a nočním režimem podsvícení displeje.
| RÁM | HLINÍKOVÝ 6061 |
| VIDLICE | AIR, ZDVIH:120mm |
| BATERIE | LG 36V/20Ah, 720Wh |
| NABÍJEČKA | 42V/3Ah |
| MOTOR | BAFANG ZADNÍ MOTOR, 36V/250W, 45Nm |
| DISPLAY | LCD TYPE |
| BRZDA | SHIMANO MT200, 2 PÍSTY |
| PŘEVODNÍK | PROWHEEL, HLINÍK, 38T L:170mm |
| PŘEHAZOVAČKA | SHIMANO ALTUS |
| PASTOREK | 9 RYCHLOSTÍ 11-36T |
| ŘAZENÍ | SHIMANO ALIVIO, 9 RYCHLOSTÍ |
| PLÁŠŤ | CST 27X2,35 |
| RÁFKY | ŠÍŘKA 40mm |





