Novinky
31.01.2026
Změna designu e-shopu
Vážení zákazníci,
od 1.2.2026 přecházíme na nový design webu a nějakou chvíli bude trvat, než to doladíme ... některé stránky, texty mohou být špatně...
číst celé
12.12.2022
12.12.2022 Provádíme opravy elektrokol
Vážený zákazníci, zajistíme pozáruční opravy elektrokol všech značek (mimo MTF). Samozřejmě i záruční (placenou, pokud kolo není zakoupeno u nás).
číst celé
22.10.2020
22.10.2020 Změna prodejní doby-omezení provozu.
Vážení zákazníci. Příjem oprav a prodej náhradních dílů na prodejnách nepřerušen. Pouze omezená prodejní doba. Trutnov každý všední den 10-12 13-16 ...
číst celé
- Úvod
- Městská elektrokola
- LATONA 26"
LATONA 26"
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
LATONA 26"Skladem u dodavatele29 900 Kč/ ks24 711 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Elektrokolo LATONA vás spolehlivě doveze kamkoliv potřebujete. Integrovaná rámová baterie LG s kapacitou 15 Ah (540 Wh) a rychlonabíječka s nabíjecím proudem až 3 A (dříve 1,8 A) výrazně zkracují dobu nabíjení.
Zadní elektromotor Bafang vyniká velmi plynulým a tichým chodem. Nabízí nominální výkon 250 W, max. výkon 350 W a plně dostačující kroutící moment pro jízdu ve městě 45 Nm.
| RÁM | HLINÍKOVÝ 6061 |
| VIDLICE | ZOOM 141, ZDVIH 45mm |
| BATERIE | LG 36V/15Ah, 540Wh |
| NABÍJEČKA | 42V/4Ah |
| MOTOR | BAFANG ZADNÍ MOTOR, 36V/250W, 45Nm |
| DISPLAY | LEADER FOX LCD |
| BRZDA | TEKTRO V-BRAKE |
| PŘEVODNÍK | PROWHEEL, HLINÍK, 38T L:152mm |
| PŘEHAZOVAČKA | SHIMANO TOURNEY |
| PASTOREK | 7 RYCHLOSTÍ 14-28T |
| ŘAZENÍ | SHIMANO TOURNEY, 7 RYCHLOSTÍ |
| SVĚTLO PŘEDNÍ | 10 LUX, 6-36V |
| PLÁŠŤ | CST 26X1,95 |
Změna technické specifikace vyhrazena.
Parametry
Určeníelektrokolo
Odpružení kolaodpružená vidlice
Typ brzdráfkové
Počet rychlostí7
Zboží zařazeno v kategoriích


