Novinky
31.01.2026
Změna designu e-shopu
Vážení zákazníci,
od 1.2.2026 přecházíme na nový design webu a nějakou chvíli bude trvat, než to doladíme ... některé stránky, texty mohou být špatně...
číst celé
12.12.2022
12.12.2022 Provádíme opravy elektrokol
Vážený zákazníci, zajistíme pozáruční opravy elektrokol všech značek (mimo MTF). Samozřejmě i záruční (placenou, pokud kolo není zakoupeno u nás).
číst celé
22.10.2020
22.10.2020 Změna prodejní doby-omezení provozu.
Vážení zákazníci. Příjem oprav a prodej náhradních dílů na prodejnách nepřerušen. Pouze omezená prodejní doba. Trutnov každý všední den 10-12 13-16 ...
číst celé
- Úvod
- Celoodpružená kola
- GT SENSOR 29" COMP
GT SENSOR 29" COMP
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
GT SENSOR 29" COMPSkladem u dodavatele62 990 Kč/ ks52 058 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Rám | Force TR 29” Frame, 130mm Travel, BSA 73mm, LockR Pivots, Tapered Head Tube, Boost 12x148 Thru-Axle, UDH, 185x50mm Trunnion Shock Mount, ISCG05 |
| Tlumič | Fox DPS Performance, 185x50mm |
| Vidlice | Marzocchi Bomber Z2, 140mm, 15x110mm, Tapered Steerer, 44mm Offset |
| Kliky | Truvativ Descendent 6K, 30T |
| Středové složení | Truvativ Powerspline |
| Přehazovačka | SRAM SX Eagle |
| Řazení | SRAM SX Eagle, 12-Speed |
| Kazeta | SRAM PG-1210, 11-50T |
| Řetěz | SRAM SX Eagle, 12-Speed |
| Ráfky | WTB ST i30 TCS 2.0, 32h, Tubeless Ready |
| Brzdy | Tektro M745 Hydro Disc, 203/180mm Rotors |
| Řídítka | GT Alloy Riser Bar, 30mm Rise, 780mm Wide, 5° Rise, 8° Back |
| Představec | GT Alloy, 45mm |
| Gripy | GT MTB |
| Hlavové složení | FSA No.42 |
| Sedlo | WTB Silverado |
| Sedlovka | GT DropKick, 31.6mm, (S - 125mm, M - 150mm, L/XL - 170mm) |
| * | Specifikace a ceny se mohou změnit bez udání důvodu. Obrázky produktů jsou pouze orientační. |
Parametry
Odpružení kolaceloodpružené
Typ brzdkotoučové hydraulické
Počet rychlostí12
Zboží zařazeno v kategoriích

