Novinky
31.01.2026
Změna designu e-shopu
Vážení zákazníci,
od 1.2.2026 přecházíme na nový design webu a nějakou chvíli bude trvat, než to doladíme ... některé stránky, texty mohou být špatně...
číst celé
12.12.2022
12.12.2022 Provádíme opravy elektrokol
Vážený zákazníci, zajistíme pozáruční opravy elektrokol všech značek (mimo MTF). Samozřejmě i záruční (placenou, pokud kolo není zakoupeno u nás).
číst celé
22.10.2020
22.10.2020 Změna prodejní doby-omezení provozu.
Vážení zákazníci. Příjem oprav a prodej náhradních dílů na prodejnách nepřerušen. Pouze omezená prodejní doba. Trutnov každý všední den 10-12 13-16 ...
číst celé
- Úvod
- Horská elektrokola
- Horská elektrokola 27.5"
- Elektrokolo Leader Fox Altar 27,5
Elektrokolo Leader Fox Altar 27,5
- Akce
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Elektrokolo Leader Fox Altar 27,5Skladem u dodavatele59 900 Kč/ ks49 504 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
S horským kolem ALTAR snadno zdoláte každou překážku a objevíte nekonečné možnosti zábavy v terénu. ALTAR nabízí výkonnou baterii od LG s kapacitou 20 Ah (720 Wh), která poskytuje dlouhodobou výdrž a rychlonabíječku s nabíjecím proudem až 3 A výrazně zkracující dobu nabíjení.
Spolehlivý a vysoce výkonný středový motor,s točivým momentem až 95 Nm.
| RÁM | HLINÍKOVÝ 6061 |
| VIDLICE | RST AERIAL, ZDVIH 100mm |
| BRZDA | RIDEREVER 4 PÍSTOVÉ, HYDRAULICKÉ |
| BATERIE | LG 36V/20Ah, 720Wh |
| MOTOR | BAFANG M510, 36V, 250W/95Nm, Magnesium obal |
| DISPLAY | BAFANG DP C190 |
| NABÍJEČKA | 42V/3Ah |
| PŘEVODNÍK | HLINÍKOVÝ, 38T, L:170mm |
| PŘEHAZOVAČKA | SHIMANO ALIVIO |
| PASTOREK | 9 RYCHLOSTÍ 11-36T |
| ŘAZENÍ | SHIMANO ALIVIO, 9 RYCHLOSTÍ |
| PLÁŠŤ | MAXXIS RECON 27,5X2,25 |
Parametry
Určeníelektrokolo
Odpružení kolaodpružená vidlice
Typ brzdkotoučové hydraulické
Počet rychlostí9
Zboží zařazeno v kategoriích


