- Úvod
- Fat Bike Elektro
- CODY FAT BIKE, 20
CODY FAT BIKE, 20
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
CODY FAT BIKE, 20Skladem u dodavatele39 990 Kč/ ks33 050 Kč bez DPH
Sníh, písek, bláto nebo kluzká silnice po dešti. Elektrický FAT Bike Leader Fox CODY drží skvěle na každém povrchu díky širokým plášťům na 20” kolech. Vyražte na něm za každého počasí do města i lehkého terénu. Výkonná baterie s kapacitou 16 Ah je umístěna ve spodní rámové trubce.
Ovládání celého systému je intuitivní a snadné díky LCD displeji a tlačítkovému ovladači umístěnému na řídítkách. Se 7 režimy asistence se budete na svých cestách cítit bezpečně a pohodlně. Pokud budete muset vést kolo do strmého kopce, využijete funkci WALK, která vám práci usnadní.
Na LCD displeji můžete sledovat svou aktuální, maximální a průměrnou rychlost, ujeté kilometry a stav nabití baterie.
| RÁM | HLINÍKOVÝ 6061 |
| BATERIE | LG 36V/16Ah, 576Wh |
| NABÍJEČKA | 42V/4Ah |
| DISPLAY | LEADER FOX LCD |
| PŘEVODNÍK | PROWHEEL, HLINÍK, 48T L:170mm |
| PŘEHAZOVAČKA | SHIMANO TOURNEY |
| PASTOREK | 7 RYCHLOSTÍ 11-34T |
| ŘAZENÍ | SHIMANO M310, 7 RYCHLOSTÍ |
| SVĚTLO PŘEDNÍ | LED, 30 LUX, 6-36V |
| SVĚTLO ZADNÍ | EXERACE LED 12V |
| PLÁŠŤ | CST,20X4,0 |
Ebike CODY si zachovává vysokou pohyblivost a praktičnost skládacího kola při robustní a odolné konstrukci, což z něj dělá skvělou volbu pro městské prostředí. Kvalitní přední LED osvětlení vám zajistí dostatečnou viditelnost při jízdě po tmě. Na zadním nosiči můžete pohodlně převážet svou pracovní brašnu nebo sportovní tašku.



