Novinky
31.01.2026
Změna designu e-shopu
Vážení zákazníci,
od 1.2.2026 přecházíme na nový design webu a nějakou chvíli bude trvat, než to doladíme ... některé stránky, texty mohou být špatně...
číst celé
12.12.2022
12.12.2022 Provádíme opravy elektrokol
Vážený zákazníci, zajistíme pozáruční opravy elektrokol všech značek (mimo MTF). Samozřejmě i záruční (placenou, pokud kolo není zakoupeno u nás).
číst celé
22.10.2020
22.10.2020 Změna prodejní doby-omezení provozu.
Vážení zákazníci. Příjem oprav a prodej náhradních dílů na prodejnách nepřerušen. Pouze omezená prodejní doba. Trutnov každý všední den 10-12 13-16 ...
číst celé
- Úvod
- Celoodpružená elektrokola
- ARRAN PÁNSKÝ 27,5",PANASONIC GX
ARRAN PÁNSKÝ 27,5",PANASONIC GX
- Akce
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
ARRAN PÁNSKÝ 27,5",PANASONIC GXSkladem u dodavatele59 890 Kč/ ks49 496 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vychutnejte si sílu Motoru Panasonic GX Ultimate
Nejlepší motor své třídy pro maximální požitek z jízdy na horském elektrokole. S točivým momentem až 95 Nm, 36 V a hmotností pouhých 2,95 kg vám umožní dosáhnout těch nejnáročnějších cílů.
S elektrokolem Leader Fox ARRAN můžete snadno objevovat nové horské stezky a zdolávat neprobádané terény. Nová rámová baterie LG s kapacitou 20 Ah (720 Wh) a rychlonabíječka s nabíjecím proudem až 3 A (dříve 1,8 A) zkracují dobu nabíjení
| RÁM | HLINÍKOVÝ 6061 |
| VIDLICE | MANITOU MACHETTE AIR, ZDVIH:120mm |
| BRZDA | SHIMANO DEORE, M6100 |
| BATERIE | LG 36V/20Ah, 720Wh |
| MOTOR | PANASONIC GX ULTIMATE, 95Nm |
| DISPLAY | PANASONIC |
| NABÍJEČKA | 42V/3Ah |
| PŘEVODNÍK | HLINÍKOVÝ, 38T, L:170mm |
| PŘEHAZOVAČKA | SHIMANO DEORE |
| PASTOREK | SHIMANO DEORE,10 RYCHLOSTÍ, 11-46T |
| ŘAZENÍ | SHIMANO DEORE, 10 RYCHLOSTÍ |
| ROTOR | Ø:180mm |
| ROTOR | Ø:203mm |
| ZADNÍ TLUMIČ | MANITOU MARA,190X45 VZDUCHOVÝ |
| PLÁŠŤ | MAXXIS RECON 27,5X2,60 |
Změna technické specifikace vyhrazena.
Parametry
Určeníelektrokolo
Odpružení kolavzduchová odpružená vidlice
Typ brzdkotoučové hydraulické
Počet rychlostí10
Zboží zařazeno v kategoriích




