Novinky
31.01.2026
Změna designu e-shopu
Vážení zákazníci,
od 1.2.2026 přecházíme na nový design webu a nějakou chvíli bude trvat, než to doladíme ... některé stránky, texty mohou být špatně...
číst celé
12.12.2022
12.12.2022 Provádíme opravy elektrokol
Vážený zákazníci, zajistíme pozáruční opravy elektrokol všech značek (mimo MTF). Samozřejmě i záruční (placenou, pokud kolo není zakoupeno u nás).
číst celé
22.10.2020
22.10.2020 Změna prodejní doby-omezení provozu.
Vážení zákazníci. Příjem oprav a prodej náhradních dílů na prodejnách nepřerušen. Pouze omezená prodejní doba. Trutnov každý všední den 10-12 13-16 ...
číst celé
- Úvod
- Horská kola
- Horská kola 27,5"
- Arezzo Roco 27.5"
Arezzo Roco 27.5"
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Arezzo Roco 27.5"Skladem u dodavatele9 890 Kč/ ks8 174 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Alu rám,odpružená vidlice,kotoučové mechanické brzdy,1x8 rychlostí
| RÁM | HLINÍKOVÝ 6061 |
| VIDLICE | ZOOM FORGO,ZDVIH 80mm |
| PŘEDSTAVEC | EXERACE, HLINÍKOVÝ ,DÉLKA:75mm |
| Př.NÁBOJ | HLINÍKOVÁ,RYCHLOUPÍNÁK |
| Za.NÁBOJ | FORMULA DC22,HLINÍKOVÁ,RYCHLOUPÍNÁK |
| PLÁŠŤ | CST, 54-584 |
| Př.BRZDA | TEKTRO MECHANICKÉ |
| PŘEVODNÍK | PROWHEEL,HLINÍKOVÝ,22/32/42T,170mm |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | ZAPOUZDŘENÉ |
| ŘETĚZ | KMC Z8 |
| PASTOREK | 8 RYCHLOSTÍ,11-32T |
Parametry
Odpružení kolaodpružená vidlice
Typ brzdkotoučové mechanické
Počet rychlostí8
Zboží zařazeno v kategoriích
