Novinky
31.01.2026
Změna designu e-shopu
Vážení zákazníci,
od 1.2.2026 přecházíme na nový design webu a nějakou chvíli bude trvat, než to doladíme ... některé stránky, texty mohou být špatně...
číst celé
12.12.2022
12.12.2022 Provádíme opravy elektrokol
Vážený zákazníci, zajistíme pozáruční opravy elektrokol všech značek (mimo MTF). Samozřejmě i záruční (placenou, pokud kolo není zakoupeno u nás).
číst celé
22.10.2020
22.10.2020 Změna prodejní doby-omezení provozu.
Vážení zákazníci. Příjem oprav a prodej náhradních dílů na prodejnách nepřerušen. Pouze omezená prodejní doba. Trutnov každý všední den 10-12 13-16 ...
číst celé
- Úvod
- Silniční kola a Gravel
- Lapierre Sensium AL 300 2020
Lapierre Sensium AL 300 2020
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Lapierre Sensium AL 300 2020na dotaz28 990 Kč/ ks23 959 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Silniční kolo Lapierre Sensium AL 300 je vhodné především pro rekreační nebo začínající jezdce. Lehký rám z hliníkové slitiny Supreme 5 je osazen karbonovou vidlicí a komponenty z nové sady Shimano Tiagra s 2x10 převody. S dvojpřevodníkem 50x34 zubů snadno zdoláte jakýkoliv kopec.
| Rám | SENSIUM AL SUPREME 5 ALLOY |
|---|---|
| Vidlice | SENSIUM AL CARBON/ ALLOY STEERER |
| Přehazovačka | SHIMANO TIAGRA RD-R4700GS, 10s |
| Přesmykač | SHIMANO TIAGRA FD-R4700BM |
| Řazení | SHIMANO TIAGRA ST-R4700 2x10s |
| Brzdy | SHIMANO TIAGRA BR-R4700 |
| Kliky | SHIMANO TIAGRA FC-R4700, 50X34T 170mm(XS,S) 172.5mm(M), 175mm(L,XL,XXL) |
| Středové složení | Shimano BB-RS500 |
| Hlavové složení | FSA NO.9M/TH 1-1/8", 36°/36° ACB |
| Pedály | VP-335 Clips&Strap |
| Kazeta | SHIMANO HG500 10s 11-34T |
| Řetěz | Shimano HG54 |
| Řídítka | LAPIERRE ALLOY 40cm(XS,S) 42cm(M,L) 44cm(XL,XXL) |
| Představec | LAPIERRE ALLOY -7° 31,8mm 90mm(XS,S) 100mm(M) 110mm(L) 120mm(XL,XXL) |
| Sedlovka | LAPIERRE ALLOY 27,2x350 |
| Sedlo | SELLE ITALIA X3 BOOST |
| Omotávka | LAPIERRE TAPE |
| Přední náboj | SHIMANO RS400 32H |
| Zadní náboj | SHIMANO RS400 32H |
| Ráfky | MACH1 CFX |
| Pláště | CONTINENTAL Ultra Sport 2 SL 700X25 |
| Počet rychlostí | 2x10 |
| Hmotnost | 9,7 kg |
Parametry
Určenípánské
Odpružení kolaneodpružené
Typ brzdráfkové
Počet rychlostí20
Zboží zařazeno v kategoriích

