Novinky
31.01.2026
Změna designu e-shopu
Vážení zákazníci,
od 1.2.2026 přecházíme na nový design webu a nějakou chvíli bude trvat, než to doladíme ... některé stránky, texty mohou být špatně...
číst celé
12.12.2022
12.12.2022 Provádíme opravy elektrokol
Vážený zákazníci, zajistíme pozáruční opravy elektrokol všech značek (mimo MTF). Samozřejmě i záruční (placenou, pokud kolo není zakoupeno u nás).
číst celé
22.10.2020
22.10.2020 Změna prodejní doby-omezení provozu.
Vážení zákazníci. Příjem oprav a prodej náhradních dílů na prodejnách nepřerušen. Pouze omezená prodejní doba. Trutnov každý všední den 10-12 13-16 ...
číst celé
- Úvod
- Celoodpružená kola
- GT SENSOR 29" SPORT
GT SENSOR 29" SPORT
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
GT SENSOR 29" SPORTSkladem u dodavatele42 990 Kč/ ks35 529 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Alu rám 140 mm zdvihu nad předním a 130 mm na zadním kolem,Independent Drivetrain = skvělý výkon při šlapání i odpružení,hydraulické brzdy,řazení 1x10
| Rám | Sensor 29” Frame, 130mm Travel, BSA 73mm, LockR Pivots, Tapered Head Tube, Boost 12x148 Thru-Axle, UDH, 185x50mm Trunnion Shock Mount, ISCG05 |
| Tlumič | X-Fusion 02 Pro RL, 185x50mm Trunnion, Rebound and Lockout |
| Vidlice | RockShox Recon Silver, 140mm, 15x110mm, Tapered Steerer, 42mm OffSet |
| Kliky | Prowheel MPX, 32T |
| Středové složení | Shimano BSA |
| Přehazovačka | Microshift Advent X |
| Řazení | Microshift Advent X, 10-speed |
| Kazeta | Microshift Advent X, 11-48T |
| Řetěz | KMC X10, 10-Speed |
| Ráfky | WTB STX i25 TCS, 32h, Tubeless Ready |
| Brzdy | Tektro M275 Hydro Disc, 180/180mm Rotors |
| Řídítka | GT Alloy Riser Bar, 30mm Rise, 780mm Wide, 5° Rise, 8° Back |
| Představec | GT Alloy, 45mm |
| Gripy | GT MTB |
| Hlavové složení | FSA No.42 |
| Sedlo | WTB Silverado |
| Sedlovka | TranzX Dropper, 31.6mm, (S/M - 120mm, L/XL - 130mm) |
| * | Specifikace a ceny se mohou změnit bez udání důvodu. Obrázky produktů jsou pouze orientační. |
Parametry
Určenípánské
Odpružení kolaceloodpružené
Typ brzdkotoučové
Počet rychlostí10
Zboží zařazeno v kategoriích

