Novinky
31.01.2026
Změna designu e-shopu
Vážení zákazníci,
od 1.2.2026 přecházíme na nový design webu a nějakou chvíli bude trvat, než to doladíme ... některé stránky, texty mohou být špatně...
číst celé
12.12.2022
12.12.2022 Provádíme opravy elektrokol
Vážený zákazníci, zajistíme pozáruční opravy elektrokol všech značek (mimo MTF). Samozřejmě i záruční (placenou, pokud kolo není zakoupeno u nás).
číst celé
22.10.2020
22.10.2020 Změna prodejní doby-omezení provozu.
Vážení zákazníci. Příjem oprav a prodej náhradních dílů na prodejnách nepřerušen. Pouze omezená prodejní doba. Trutnov každý všední den 10-12 13-16 ...
číst celé
- Úvod
- Městská elektrokola
- LOTUS DÁMSKÝ 26" 2022
LOTUS DÁMSKÝ 26" 2022
- Akce
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
LOTUS DÁMSKÝ 26" 2022Skladem u dodavatele31 990 Kč/ ks26 438 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Zadní motor Bafang
Zadní elektromotor Bafang vyniká velmi plynulým a tichým chodem. Nabízí nominální výkon 250 W, max. výkon 350 W a plně dostačující kroutící moment pro jízdu ve městě 45 Nm.
Jednoduché ovládání díky LCD displeji
Ovládání celého systému je intuitivní a snadné díky LCD displeji a tlačítkovému ovladači umístěnému na řídítkách. S 5 režimy asistence se budete na svých cestách cítit bezpečně a pohodlně. Pokud budete muset vést kolo do strmého kopce, využijete funkci WALK, která vám práci usnadní.
| RÁM | HLINÍKOVÝ 6061 |
| VIDLICE | ZOOM 187D, ZDVIH 60mm |
| BRZDA | DISKOVÉ MECHANICKÉ |
| BATERIE | LG 36V/15Ah, 504Wh |
| MOTOR | BAFANG ZADNÍ MOTOR, 36V/250W, 45Nm |
| DISPLAY | LEADER FOX LCD |
| NABÍJEČKA | 42V/3Ah |
| PŘEVODNÍK | PROWHEEL, HLINÍK, 38T L:170mm |
| PŘEHAZOVAČKA | 11-36T SunRace |
| PASTOREK | 7 RYCHLOSTÍ 14-28T |
| ŘAZENÍ | 7 RYCHLOSTÍ Revo SunRace |
| SVĚTLO PŘEDNÍ | LED, 10 LUX, 6-36V |
| PLÁŠŤ | CST 26X1,95 |
Změna technické specifikace vyhrazena.
Parametry
Určeníelektrokolo
Odpružení kolaodpružená vidlice
Typ brzdkotoučové mechanické
Počet rychlostí7
Zboží zařazeno v kategoriích



