Novinky
31.01.2026
Změna designu e-shopu
Vážení zákazníci,
od 1.2.2026 přecházíme na nový design webu a nějakou chvíli bude trvat, než to doladíme ... některé stránky, texty mohou být špatně...
číst celé
12.12.2022
12.12.2022 Provádíme opravy elektrokol
Vážený zákazníci, zajistíme pozáruční opravy elektrokol všech značek (mimo MTF). Samozřejmě i záruční (placenou, pokud kolo není zakoupeno u nás).
číst celé
22.10.2020
22.10.2020 Změna prodejní doby-omezení provozu.
Vážení zákazníci. Příjem oprav a prodej náhradních dílů na prodejnách nepřerušen. Pouze omezená prodejní doba. Trutnov každý všední den 10-12 13-16 ...
číst celé
- Úvod
- Celoodpružená elektrokola
- Lectron Esconder FSX Panasonic
Lectron Esconder FSX Panasonic
- Novinka
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Lectron Esconder FSX PanasonicSkladem u dodavatele82 890 Kč/ ks68 504 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Jízdní komfort a skvělá ovladatelnost je podržena užitím vzduchové vidlice RockShox Recon Boost se zdvihem 130mm a pevnou osou. Zadní tlumič Rock Shox Delux plus se zamykáním
Srdcem nové řady PSX je nejvýkonnější motor Panasonic GX Ultimate, s originálním softwarovým nastavením, v mnoha parametrech převyšující jiné prémiové motorizace.O přenos výkonu se stará nový model přehazovačky Shimano CUES U 8000 s jedenácti rychlostmi a kazetou s rozsahem 11-50 zubů.
Baterie je propojená s řídícím centrem motoru a poskytuje nadstandardní kapacitu 20Ah (720 Wh), s dojezdem až na hranici 150 km.
| Motor | Středový Panasonic GX Ultimate 250 W / max. 750 W, 95 Nm |
| Baterie | Li-ion Samsung/LG 36V – 20 Ah (720 Wh) |
| Dojezd | Až 150 km (závisí na stupni asistence, terénu a váze jezdce, udáváme metrikou 4 Wh/km) |
| Ovládání | LCD barevný display Panasonic (4 stupně asistence, auto mode, walk režim) |
| Ráfky | 29” dvoustěnné 30mm |
| Pláště | 29 x 2,6” Maxxis Rekon |
| Rám kola | 17” / 19" – slitina Alu 6061 |
| Vidlice | Vzduchová Rock Shox Recon Boost, zdvih 130mm, pevná osa |
| Tlumič | Rock Shox Delux plus se zámkem |
| Přehazovačka | Shimano CUES U8000 – 11 rychlostí (11-50T), převodník 38T |
| Brzdy | Hydraulické Shimano MT420 |
Parametry
Určeníelektrokolo
Odpružení kolaceloodpružené
Typ brzdkotoučové hydraulické
Počet rychlostí11
Zboží zařazeno v kategoriích

